A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/ci_sessions/ci_sessionvu87b919egigvlbem8vdaj15b7aq84kg): failed to open stream: Disk quota exceeded

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 174

Backtrace:

File: /home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/controllers/Pages.php
Line: 7
Function: __construct

File: /home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/index.php
Line: 261
Function: require_once

Спомен куќа Тоше Проески

70 ГИТАРИ ЗА ТОШЕ - РАБОТИЛНИЦА - КРУШЕВО

 

НУ СПОМЕН КУЌА ТОДОР ПРОЕСКИ

ВО ПЕРИОДОТ ОД 24-26.07 2015 СЕ ОДРЖА ГИТАРСКА РАБОТИЛНИЦА ПОД НАСЛОВ „70 ГИТАРИ ЗА ТОШЕ“ 

ФИНАНСИРАН ОД МИНИСТЕРСТВО ЗА КУЛТУРА НА Р. МАКЕДОНИЈА, А ВО ОРГАНИЗАЦИЈА НА ПРОДУКЦИСКАТА

КУЌА „ТРЕТО УВО“ ОД СКОПЈЕ, ПОД ВОДСТВО НА МАЕСТРО ВЛАТКО СТЕФАНОСКИ КОЈ КАКО МЕНТОР

НЕСЕБИЧНО И НЕУМОРНО ГО ПРЕНЕСЕ ДЕЛ ОД СВОЕТО ЗНАЕЊЕ, УМЕЕЊЕ И ИСКУСТВО НА ПРИСУТНИТЕ МЛАДИ УЧЕСНИЦИ.

 

 

 

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/ci_sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: