A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/ci_sessions/ci_sessiondthj078htgp8o5rv52jlai306gvcssoc): failed to open stream: Disk quota exceeded

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 174

Backtrace:

File: /home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/controllers/Pages.php
Line: 7
Function: __construct

File: /home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/index.php
Line: 261
Function: require_once

Спомен куќа Тоше Проески

Благодарница од Црвен Крст

Благодарница доделена од општинска организација на „Црвен Крст“ – Крушево по повод денови на крводарителите.

НУ „Спомен куќа на Тодор Проески“ останува и натаму партнер на црвениот крст, поддржувач и организатор на хуманитарни крводарителски акции.

Поддржуваме, учествуваме и иницираме настани кои се во насока на подигнување на јавната свест за изразување на хуманитарност, солидарност и помош за сите и подобро општество.

 

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/ci_sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: