A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/ci_sessions/ci_session4qo9c3o2ciuh3c2p37dfjnc24sr8kkin): failed to open stream: Disk quota exceeded

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 174

Backtrace:

File: /home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/controllers/Pages.php
Line: 7
Function: __construct

File: /home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/index.php
Line: 261
Function: require_once

Спомен куќа Тоше Проески

Одбележан 16ти Октомври 2018

ОДБЕЛЕЖУВАЊЕ НА 16ти ОКТОМВРИ - промовирана слика на Тоше со негова реална големина за да може посетителите да се фотографираат, одржана работилница на ракотворби со ликот на Тоше и спомен куќата, пречек на ултрамаратонците и полагање на цвеќе на вечното почивалиште на Тоше .

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/ci_sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: