A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/ci_sessions/ci_sessionbbu1460imr3lh442u56nvq8ah6lh0nbe): failed to open stream: Disk quota exceeded

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 174

Backtrace:

File: /home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/controllers/Pages.php
Line: 7
Function: __construct

File: /home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/index.php
Line: 261
Function: require_once

Спомен куќа Тоше Проески

ОДБЕЛЕЖУВАЊЕ НА 5 ГОДИНИ ОД ОТВАРАЊЕТО НА СПОМЕН КУЌА ТОДОР ПРОЕСКИ

   

ОТВОРЕНА ПОКАНА

Почитувани,

Добронамерници, пријатели и почитувачи на делото на нашиот и ваш Тоше, на ден 23.04.2016г. во 12часот во НУ „Спомен куќа на Тодор Проески“ во Крушево ќе се одржи коктел прием по повод 5 години од отварањето на националната установа. 

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/ci_sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: