A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: fopen(/home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/ci_sessions/ci_sessionl7996pv55s6m96s4e5htq4h5e1ljj8an): failed to open stream: Disk quota exceeded

Filename: drivers/Session_files_driver.php

Line Number: 174

Backtrace:

File: /home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/controllers/Pages.php
Line: 7
Function: __construct

File: /home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/index.php
Line: 261
Function: require_once

Спомен куќа Тоше Проески

Одбележување на денот на раѓање на нашиот Тоше 25.01.2017г.

За ова одбележување ќе бидат претставени фотографии од неговите концерти и патувања, средби со обожавателите, кои ќе бидат изложени во нашата спомен-куќа на Тодор Проески . Исто така посетителите ќе имаат можност за првпат да ја слушнат и инструменталната верзија на темата „Никада“, а во исто време ќе се одржи и редовната крводарителска акција.

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data (user). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/kardiohi/spomenkukatose.org.mk/application/ci_sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: